Наталя Підлісна

Практикуюча психологиня, телезірка. Працювала в різних проектах, пов’язаних із лікуваннями залежностей, сексуальної освіти, допомоги тим, хто помирає. Займалася питаннями профілактики  наркоманії, алкоголізму, СНІДу. Також створила телефон довіри, який успішно працює до сьогодні. У 2014 році у 50 років круто змінила своє життя й пішла працювати на телебачення редакторкою та ведучою. Водночас не припиняла консультувати, зосереджуючись на проблемах жінок.

Олексій Коваленко

Науковець, працює в Національному науково-природничому музеї НАН України, де займається науковими дослідженнями, проводить лекторії та освітні інтерактивні програми. У вільний від роботи час активно популяризує ботаніку — веде блог і Youtube-канал «Довколаботаніка», сторінку «Ботанік у кедах», пише для фейсбук-сторінки природничого музею та низки інших науково-популярних платформ.

Тарас Лютий

Відомий український філософ, письменник, колумніст, музикант. Професор кафедри філософії та релігієзнавства НаУКМА і старший науковий співробітник відділу філософської антропології Інституту філософії імені Григорія Сковороди. Цікавиться питаннями філософської антропології, філософії культури. Пише короткі культурологічні есеї для «Українського тижня». Грає в гурті «Четверо з Полонезу». Розробник і викладач декількох філософських курсів у «Культурному проєкті». Лектор «Української академії лідерства».

Володимир Станчишин

Психолог-психотерапевт. Перша робота психологом була в Центрі Емаус при Українському католицькому університеті.
Пізніше очолював Центр психічного здоров’я у Львові у Шпиталі імені Митрополита Шептицького, який своїм завданням ставив допомогу хлопцям, що повертаються із зони бойових дій. У 2019 разом з колегою Катериною Ковалишин заснував та очолив Центр психічного здоров’я «Лабораторія змін».

Ольга Дубчак

Літературна редакторка, філологиня, кандидатка наук. Здобула вищу освіту в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова і там само захистила дисертацію з когнітивної лінгвістики. Працювала фаховою редакторкою у видавництві навчальної літератури, потім — головною редакторкою у видавництві, що спеціалізується на напрямку нон-фікшн. Зараз обіймає посаду головного редактора у видавництві «Віхола».

Вячеслав Агеєв

Релігієзнавець, стипендіат програми ім. Фулбрайта, співзасновник «Майстерні Академічного Релігієзнавства» та «Релігієзнавчої Лабораторії». Практикував чернече життя з буддистами, кришнаїтами, рамаїстами-махатьягами, анастасієвцями, вісаріонівцями і мусульманськими екстремістами. Жив у Індії, вивчав медитацію і йогу ще до того як це стало мейнстрімом, викликав духів і передбачав майбутнє (чого тільки не зробиш заради науки).

Маріанна Бойко

Екоблогерка, лекторка зі свідомого споживання, мотиваційна спікерка. Клієнти Маріанни — малий, середній, великий бізнес, міжнародні організації (компанії «Лореаль», «Інтертоп», ООН, Укргазбанк, Procter & Gamble та інші). Авторка проекту Zero Waste Ukraine, який працює над адаптацією світової теорії Zero Waste (нуль відходів) під українські реалії. Власниця бренду багаторазових торб Act Green.

Максим Беспалов

Мандрівник і письменник. Протягом десяти років працював у медіа: був головним редактором газет і сайтів, ведучим щоденного політичного ток-шоу на дніпровському телебаченні. Проте згодом зрозумів, що подорожі та література приносять набагато більше задоволення, ніж журналістика. Зараз Максим організовує авторські тури та побував у 70 країнах світу. 

Володимир Саркісян

За освітою хімік-аналітик. Чотирнадцять років кар’єри присвятив судовій медицині. Працював в Одеському бюро судово-медичних експертиз спочатку санітаром, а після отримання диплому — експертом-токсикологом. Через кілька років самотужки опанував спеціальність судово-медичного криміналіста, а згодом здобув і лікарську кваліфікацію судово-медичного експерта. З 2015 року Володимир професійно працює в галузі суспільно-політичної та науково-популярної журналістики.

Книжки українською мовою від українських авторів від екології до філософії, від релігієзнавства до медицини, від подорожей до бізнес-мотивації, від психології до ботаніки і хімії, від книжок про вино до книжок про птахів. Український нон-фікшн від найкращих українських науковців, керівників, психологів, еко-блогерів, журналістів та дослідників. Видавництво Віхола розвиває українських авторів.