top of page

Владислав Івченко

Письменник,
журналіст

Автор роману «2014», збірки оповідань «Ігри пам’яті» та циклу про пригоди найкращого сищика Івана Карповича Підіпригори. 

 

Івченко Владислав, за його ж власними словами, має нетипову біографію. Тоді, як більшість людей народилися деінде і переїхали до Києва, він народився у Києві, а потім, у тижневому віці, переїхав до Сум, колишнього козацького міста. 

Варто сказали, що «Петрика П’яточкина» Владислав подивився лише у дорослому віці, а серед півтисячі книжок з бібліотеки батьків українською була лише одна. Як наслідок — перші його книги були написані російською. Та згодом все змінилось і тексти після 2003 року Владислав писав українською.

Наступні десять років Владислав суміщав літературу і роботу журналістом міської газети, а у 2013-му році зосередився виключно на писанні книг, яких в нього вийшло вже двадцять. 

«Після 24-го» – це добірка оповідань та ритмізованої прози про війну, фіксація того, що ми пережили і переживаємо зараз. Про тих, хто готовий померти за свободу, і тих, хто готовий виживати будь-якою ціною, про коханців та закоханих, про втрати, такі гіркі, що хочеться вити від болю, і про сміх, який тримає при здоровому

глузді. Про зраду і страх, про тих, хто в тилу, і тих, хто на фронті.
Автор не намагається зараз відрефлексувати все, що відбувається, чи дати відповіді на всі ті питання, які у нас виникли після 24-го, бо, зрештою, це й неможливо в наш час.


Книжка Владислава Івченка: 

«Після 24-го»

Е-книжка:

«Після 24-го»

bottom of page