top of page

Тетяна Юшина

авторка кулінарного  інстаграм-блогу, підприємиця

Тетяна народилась і виросла в Донецькій області.  Захоплювалась приготуванням їжі з підліткового віку, переймаючи, в основному, досвід мами і бабусі. 

З появою інтернету зʼявились можливості вчитись новому, пізнавати нові смаки, пробувати рецепти кухонь світу, чим Тетяна і скористалась. Постійно шукала нові рецепти, пробувала готувати щось нове.

Коли захоплення стало настільки сильним, що зʼявилось бажання зробити його своєю роботою, Тетяна спробувала себе в кондитерському мистецтві. Закінчила декілька курсів і мала свою домашню кондитерську.  Але з часом зрозуміла, що почала вигорати. Щоб подумати, що робити далі, Тетяна взяла відпустку.

І, одного дня, приготувавши вдома їжу, виставила цю страву в Інстаграм. На її здивування, люди відгукнулися, багато хто повторив страву і подякував за рецепт. Так і народився блог, у якому Тетяна знайшла своє покликання: навчати молодих господинь кулінарним тонкощам, майже щодня ділиться кулінарними рецептами, ідеями, лайфхаками і надихати готувати вдома більше 100 тисяч жінок.

Книжка Тетяни Юшиної: 

«Твої найкращі рецепти. Книга про те, як полюбити готувати»

Е-книжка:

«Твої найкращі рецепти. Книга про те, як полюбити готувати»

bottom of page