top of page

Роман Маленков

географ, мандрівник, тревелблогер

Роман працював викладачем в Університеті новітніх технологій, очолював Центр екологічного моніторингу України. Був ведучим та сценаристом краєзнавчого серіалу «Унікальна Україна». Учасник численних польових досліджень та експедицій у різних регіонах України, автор кількох путівників по Київщині, Черкащині та Чернігівщині.


У 2005 році разом із Олегом Годиною Роман створив краєзнавчий сайт «Україна Інкогніта». Відтоді він не лише займається краєзнавчими дослідженнями, а й мандрує країною та світом самостійно. З 2015 року — директор туристичного оператора «Україна Інкогніта».
 

З дитинства Роман хотів писати. І хоча починалося все з бажання створювати саме художні тексти, зрештою, він зрозумів, що найкраще йому вдається писати про те, чим він власне і живе — про мандри, описувати ті місця, в яких довелося побувати.


У своїй Роман зібрав 10 країн, які, на його думку, варто відвідати після карантину. Перед нами постають Словаччина, Албанія, Греція, Мальта, Чехія, Туреччина й інші країни, які особливо вразили мандрівника і куди він обов’язково повернеться. Автор розповідає про свої подорожі, звертаючи увагу на місця, які варто відвідати, та речі, які обов’язково треба зробити, щоб відчути й побачити країну, а не лише поставити «пташку», що ви там були. 
 

Книжка Романа Маленкова:

«10 країн після карантину»

 

Е-книжка:

«10 країн після карантину»

bottom of page