top of page

Ніка Бєльська

біологиня,
популяризаторка науки, консультанка зі сну

Ніка — молодша дитина в сім’ї математиків і в дитинстві відвідувала усі можливі гуртки від скрипки та айкідо до рок-н-ролу. А ще Ніка любила поспати. Зі сном пов’язана не лише книга, співавторкою якої є Ніка, а й історія вибору школи для неї. Так, коли прийшов час обирати першу школу, мамі Ніки наснилося, що вони гуляють ботанічним садом, минають його й приходять до школи. Прокинувшись, вони знайшли школу саме в цьому районі, де Ніка і провчилася перші 7 років. Любов до біології почалася із першого ж уроку, Ніку полонила елегантність, з якою природа будувала живі організми. І хоча навчалася Ніка у математичному класі, захоплення біологією супроводжувало її усю школу. Згодом Ніка закінчила біологічний факультет КНУ ім. Т. Шевченка та стала генетиком, спеціалізуючись на генетиці довгожителів України.
 

Переїхавши до Каліфорнії, де Ніка отримала доступ до наймасштабніших конференцій із довголіття та харчування, вона усвідомила, що стиль життя впливає на здоров’я часто набагато більше за генетику. А ще Ніку полонило те, наскільки жителі Лос-Анджелесу захоплені здоровим способом життя. Тому зараз Ніка професійно викладає йогу та працює консультантом зі сну та здорового довголіття.

Книжка «Коли я нарешті висплюся?», яку Ніка написала разом з Ольгою Масловою, розповідає про те, як працює наш біологічний годинник, чому необов’язково вставати рано, щоб бути успішним, як працює мозок уві сні, чи можна пити каву на ніч, чи допомагає ромашковий чай та ортопедичні матраси, як (чи не) сплять діти і скільки треба спати кожній людині.
 

Книжка Ольги Маслової та Ніки Бєльської:

«Коли я нарешті висплюся? Як засинати і прокидатися із задоволенням»

 

Е-книжка:

«Коли я нарешті висплюся? Як засинати і прокидатися із задоволенням»

bottom of page