top of page

Катерина Зарембо

аналітикиня, тренерка з написання аналітичних матеріалів, викладачка

Катерина — аналітикиня з питань зовнішньої політики України, тренерка з написання аналітичних матеріалів, асоційована аналітикиня Центру «Нова Європа», викладачка кафедри міжнародних відносин Національного університету «Києво-Могилянська академія».
 

З 2011 до 2019 року була заступницею директора з аналітичної роботи у команді Центру «Нова Європа». За підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» створила та регулярно проводить тренінги з підготовки, адвокатування та оцінки впливу аналітичних матеріалів, учасниками яких стали десятки громадських організацій та понад 2000 слухачів з усієї України.

Катерина — ініціаторка та головна авторка посібника «Писати аналітику може кожен».

У цій книзі Катерина Зарембо та група дослідників Національного університету «Києво-Могилянська академія», Українського Католицького університету та Київської школи економіки привідкривають завісу над роботою аналітиків, розбираючи аналітичний текст від задуму та призначення до структури та оцінки його ефективності. Автори покажуть, як провести необхідний дослідницький аналіз, вибудувати аргументи, обрати стиль написання та не лише зацікавити, але й переконати свою аудиторію.
 

Книжка Катерини Зарембо:

«Писати аналітику може кожен. Мистецтво переконливого тексту»

Е-книжка:

«Писати аналітику може кожен. Мистецтво переконливого тексту»

bottom of page