

сб, 16 трав.
|м. Чернівці, Книгарня Є
Брудні секрети напоказ гарних родин. Презентація детективу «Дівчина в озері»
Час та місце
16 трав. 2026 р., 16:00 – 17:30
м. Чернівці, Книгарня Є, вулиця Кобилянської, 38
Про подію
Заплутане вбивство, маленьке село, у якому всі знають одне одного, і минуле, від якого неможливо втекти
Запрошуємо на презентацію книги "Дівчина в озері" — психологічного детектива про травму, пам’ять і секрети, які роками ховаються за фасадом «нормального» життя.
Головна героїня Магда повертається додому після багатьох років втечі від власного минулого. Причина — вбивство шістнадцятирічної дівчини та загадкове зникнення її хлопця. Та що глибше вона занурюється в цю історію, то більше розуміє: у рідному селі ніхто не говорить усієї правди.
Разом з авторкою Світланою Флікян поговоримо про:
— роботу над психологічним трилером;
— героїв, які змушені жити поруч зі своїми травмами;
— атмосферу маленьких міст і сіл, де чужих таємниць не буває;
— напругу, яку створюють не монстри, а люди.
Модеруватиме зустріч Христя Венгринюк – українська письменниця, літературознавиця, співзасновниця та головна редакторка дитячого видавництва «Чорні Вівці», «Чорні Вівці adult».
Дата та час: 16 травня, 16:00
Локація: м. Чернівці, "Книгарня "Є", вул. О. Кобилянської, 38
Вхід вільний, книгу можна придбати на події.