top of page

Юлія Ярмоленко

Експертка з сексуальної освіти, психологиня та авторка книжок

За першою освітою журналістка, 14 років працювала в українських ЗМІ (спочатку у Полтаві, а з 2005 року — у Харкові). Стажувалася у США — газетах штату Айова і в «Chicago Tribune» у травні 2002 року. У 2002-2004 роках керувала Полтавським молодіжним Євроклубом, який займався питаннями євроінтеграції, навчалася у Школі молодіжного лідерства в Страсбурзі при Раді Європи.  З 2015 року займається питаннями секспросвіти.  

У 2018 році закінчила річну програму Школи педагогіки травми, захистилася із проєктом про попередження секснасильства. У 2019 році закінчила магістратуру з психології в Університеті менеджменту освіти при Національній педагогічній академії України. 

Проводить лекції про дорослішання, згоду, безпеку і секс для підлітків, а також для дорослих про сексуальне здоров'я і статеве виховання дітей. Кілька років безкоштовно проводила тренінги для батьків дітей з інвалідністю «Особливості статевого виховання дітей з інвалідністю». Працювала з підлітками з аутизмом, проблемами зору, слуху та синдромом Дауна. Була консультанткою при створенні програми із секспросвіти «Любов. Повага. Секс» (схвалена МОН). Брала участь у освітніх проєктах UNICEF та UNFPA Ukraine. 

 

Живе у Харкові, виховує разом із чоловіком доньку з інвалідністю.


Книжка Юлії Ярмоленко: 

«Без маячні про перші місячні»


Е-книжка: 

«Без маячні про перші місячні»

bottom of page