top of page

Анна Мазур та Настя Пасенко

Анна Мазур — засновниця та виконавча директорка кар'єрного порталу Happy Monday, запрошена викладачка бізнес-школи МІМ, спікерка TEDxLviv. Більше 10 років працює з питаннями професійної реалізації та працевлаштування людей різного віку і фаху.
 

У школі про Анну Мазур казали так: «Є учні, які добре рахують, є ті, які добре пишуть або говорять, а є Аня, яка добре робить усе». Не реалізувати цей свій потенціал завжди видавалося їй найгіршим сценарієм з усіх можливих. Тому ще до 30 років Анна змінила понад десяток професій: попрацювала в науковому інституті, громадській організації, міжнародній корпорації, стартапі, консалтингу і навіть у філармонії... щоб зрештою заснувати кар’єрний портал Happy Monday, мета якого — допомагати іншим реалізувати себе професійно та знаходити свої щасливі понеділки.
 

Сьогодні Анна допомагає роботодавцям та кандидатам знаходити один одного, викладає у бізнес-школі, читає лекції про кар’єру і професійний розвиток. Вона також є співзасновницею Pro Bono Club Ukraine, спікеркою TEDx та амбасадоркою глобальної ініціативи з розвитку жіночого підприємництва Digital Women 2020 Ukraine. Анна переконалася на власному досвіді й переконає і вас, що кар’єра може бути якою завгодно — потрібно тільки вміти бачити можливості й правильно їх використовувати. 

 

Настя Пасенко — редакторка онлайн-медіа кар’єрного порталу Happy Monday, копірайтерка. Закохана в тексти й працює з ними все своє професійне життя.
 

Настя Пасенко у 12 років написала серію оповідань про кота своєї тітки, і з того часу писати, за її словами, — це єдине, що вона вміє добре. Настя працювала копірайтеркою у різних компаніях, проте ніде не почувалася на своєму місці. Після піврічного поневіряння у пошуках роботи вона влаштувалася у Happy Monday і настільки повірила в ідею щасливих понеділків, що захотіла розповісти про неї іншим.


У книжці «Кар’єра без драм і травм» авторки говорять про те, як розібратися в собі, і не лише наводять інструменти для кар’єрного розвитку, дають поради, які дозволять почуватися щасливішими в роботі, а й діляться історіями людей, які своїм прикладом показують, що наша кар’єра в наших руках. 
 

Книжка Анни Мазур та Насті Пасенко:

«Кар’єра без драм і травм. Розвиток за власними правилами»

Е-книжка:

«Кар’єра без драм і травм. Розвиток за власними правилами»

bottom of page