top of page

Вікторія Михайлова

Директорка департаменту забезпечення та контролю якості

PS Pharma Group

Вікторія з дитинства мріяла стати лікарем-патологоанатомом та балериною. У школі ж її зарахували до гуманітаріїв та порекомендували обрати відповідну спеціальність. Втім, Вікторія вирішила зробити усе по-своєму, тож незабаром усі пошуки себе завершилися зануренням у світ фармації.
 

Спершу навчалася у Національному університеті «Львівська політехніка», а вже потім —  у Національному фармацевтичному університеті Харкова, де отримала диплом фармацевта-провізора. У проміжку між навчанням в університетах вона встигла отримати докторський ступінь (Dr. rer.nat.) в університеті Дюссельдорфа.
 

Під час роботи у університеті Вікторія не лише розробляла суміші з нано- та мікрочастинок для використання у інгаляторах від астми, а також викладала фармацевтичну технологію майбутнім аптекарям. Після захисту вона працювала у міжнародних фармацевтичних корпораціях Allergan, Actavis та Proctor&Gamble.
 

Але гуманітарне минуле не відпускало... У 2016 році Вікторія заснувала літературну платформу «ЛітМайданчик» (проект ГО «Агенція культурного розвитку»). Авторка також любить організовувати літературні конкурси та літературні зустрічі (до початку пандемії вона запустила низку зустрічей українських письменників з українськими громадами та університетами Німеччини, Чехії, Франції, Бельгії, Нідерландів).


Книжка Вікторії Михайлової: 

«Запитайте у фармацевта. Як працюють ліки»

 

Е-книжка: 

«Запитайте у фармацевта. Як працюють ліки»

bottom of page