top of page

Тетяна Лукинюк

директорка з розвитку масового сегмента «Київстар», викладачка Міжнародного інституту бізнесу

Тетяна — директорка з розвитку масового сегмента «Київстар», викладачка Міжнародного інституту бізнесу, Академії Deloitte, платформи LABA, запрошена професорка Київської школи економіки.
 

Понад 20 років працює у міжнародних компаніях, таких як Red Bull (була генеральною директоркою Red Bull в Україні протягом 6 років), а також Coca-Cola, Oriflame, SUN InBev Ukraine, Mars Ukraine, де відповідала за запуск та розвиток відомих брендів.
 

А ще Тетяна — мати двох чудових дівчат та знанана книголюбка: кілька років тому вона запустила власний книжковий клуб — Kyiv Bookworms Club, в якому майже 3000 учасників, які щомісяця обирають та обговорюють художні твори.

Книжка Тетяни, яку вона написала у співавторстві з журналісткою та редакторкою Людмилою Колб, про те, як відсікти зайве і знайти саме свій шлях. Кар’єра, родина, хобі, інші проекти — все це можна поєднувати та встигати, якщо прийняти просте правило: балансу не існує, є лише персональний вибір на користь тих чи інших речей, які ви вважаєте сенсом свого життя просто зараз.
 

Книжка Тетяни Лукинюк та Людмили Колб: «Як хотіти й отримати все (але це неточно)»

Е-книжка: «Як хотіти й отримати все (але це неточно)»
Аудіокнижка: «Як хотіти й отримати все (але це неточно)»

bottom of page