top of page

Маріанна Бойко

Екоблогерка

лекторка зі свідомого споживання, мотиваційна спікерка

Клієнти Маріанни — малий, середній, великий бізнес, міжнародні організації (компанії «Лореаль», «Інтертоп», ООН, Укргазбанк, Procter & Gamble та інші). Авторка проекту Zero Waste Ukraine, який працює над адаптацією світової теорії Zero Waste (нуль відходів) під українські реалії. Власниця бренду багаторазових торб Act Green.

 

У 2015 році Маріанна вирішила поекспериментувати та запустила проект «104 дні без поліетилену». Протягом цього терміну потрібно було не використовувати в побуті поліетиленове пакування. Маріанна створила сторінку на Фейсбуці і щодня розповідала про свої перемоги та невдачі. Проектом зацікавилися ЗМІ, почали долучатися інші люди. Із часом Маріанна почала розповідати про свій досвід в інтерв’ю, на фестивалях, у школах та інших івентах і стала екотренеркою.

 

Також з’явилася програма на радіо «Свідоме життя з я Маріанною Бойко».

 

«Завдяки своєму досвіду я допомагаю людям ставитися до природи дбайливіше, із цікавістю й турботою. А також полегшую шлях екосвідомості. Із чого почати, як знайти підтримку, які складнощі й радощі вас очікують і як до цього підготуватися? Як зменшити кількість відходів, як зекономити сімейний бюджет, як робити радісні та раціональні закупки, як берегти ресурси сімейні та природні — і все це з урахуванням українського менталітету, нашого минулого, звичок», — каже авторка.

 

За словами Маріанни, її місія — аби кожен українець проживав сучасне, цікаве життя, але при цьому розумів свій вплив на довкілля і діяв з метою його збереження. 

Книжка Маріанни Бойко: 

«104 дні без поліетилену»

 

Е-книжка: 

«104 дні без поліетилену»​

bottom of page