top of page

Вадим Яненко

науковець, кандидат біологічних наук, популяризатор науки

Здобув вищу освіту в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю екологія. Довгий час, як білка в колесі, поєднував викладання та наукову діяльність, допоки колесо не зламалося і Вадим не зупинився на останньому.
 

Окрім наукової діяльності займається популяризацією орнітології та палеонтології. Проводить екскурсії для малечі та авторські екскурсії для дорослих. Є одним з авторів та наповнювачів музейного Youtube-каналу. Жартома веде в телеграмі канал палеонтологічних мемів під ніком Paleo_daddy. 

У книжці «Прикладна палеонтологія» Вадим Яненко розповідає, звідки взялася ідея, що метеорит знищив всіх динозаврів, згадує про шаблезубих «котиків» і волохатих носорогів, пояснює, хто міг стати прообразом єдинорога та описує робочий графік батька палеонтології. Водночас він ділиться історіями про дослідників, які любили брати роботу у вигляді голови небіжчика додому, та тих, які з кісток реальних древніх тварин складали скелети чудовиськ і продавали музеям та монархам.
 

Книжка Вадима Яненка:

«Прикладна палеонтологія. Динозаври, мамонти та їхні пригоди після вимирання»

Е-книжка:

«Прикладна палеонтологія. Динозаври, мамонти та їхні пригоди після вимирання»

bottom of page