top of page

Спартак Суббота

психіатр, психотерапевт, кандидат психологічних

наук

Ще в дитинстві, натрапивши на анатомічний атлас, захопився вивченням природи людини, мотивів її вчинків та зрозумів, що в майбутньому стане психіатром.
 

Спартак Суббота працював психотерапевтом у воєнізованій структурі групи швидкого реагування, а з 2017 року зайнявся вивченням психології серійних вбивць і психопатії. Співпрацює зі слідчими в розкритті злочинів, відвідує слідчі ізолятори, де проводить інтерв’ю із серійними вбивцями та маніяками задля вивчення їхньої моделі поведінки.

 

Як запрошений лектор читає лекції  для працівників Національної поліції України та студентів, а також веде психологічний клуб та клуб психології кіно. Як журналіст-колумніст пише для таких українських видань, як «Українська правда», «НВ», «Forbes».

У книжці «Припини це. Як розпізнати насильство та протидіяти йому» Спартак Суббота допоможе розібратися в природі насильства, ідентифікувати його види, зрозуміти, за якими ознаками можна розпізнати насильство, що робити, щоб мінімізувати його прояви у житті, і до кого звертатися по допомогу, якщо насильство трапилося в минулому.
Автор наводить приклади з особистої психотерапевтичної практики, пропонує читачам чеклісти, за якими можна перевірити, чи присутнє насилля у вашому житті або чи є ви його свідками.
 

Книжка Спартака Субботи: «Припини це. Як розпізнати насильство та протидіяти йому»
Е-книжка: «Припини це. Як розпізнати насильство та протидіяти йому»

bottom of page