top of page

Ольга Малюта

ембріологиня, популяризаторка науки

«Як ембріологиня, — посміхається Ольга, — я майже щодня вношу невеликий вклад в перенаселення планети — «роблю» дітей». Вона жартує,  що всі діти, яким допомогла з’явитись на цей світ, уже з перших днів є фанатами рок-музики та поезії, як і сама ембріологиня, що любить слухати щось хороше у лабораторії під час роботи. 
 

Ольга здійснює штучне запліднення і доглядає за ембріонами протягом перших 5-ти днів їхнього існування.  В цю професію вона потрапила випадково, адже за освітою є молекулярним біологом (досліджувала генетичні причини розвитку ракових захворювань крові), та якось, під час навчання в університеті, напросилась на екскурсію до репродуктивної клініки зі студентами іншої групи. 

Втім, навіть зараз, згадує Ольга, весь процес запліднення і розвитку нового життя її більше цікавить на таємному, невидимому, молекулярному рівні.
 

Як популяризаторка науки Ольга є щорічною учасницею «Дні науки» і «Наукові пікніки» від початку їхнього існування. Дуже любить працювати з дітьми і викладати біологію. Сама Ольга жартує, що хотілося б працювати повним циклом — спочатку робити дітей, а потім, коли вони підростуть, викладати їм біологію.

Книжка Ольги Малюти:

«Плідна праця. Хроніки зародження життя у пробірці»

Е-книжка:

​«Плідна праця. Хроніки зародження життя у пробірці»

bottom of page