top of page

Оксана Галан

Зоопсихологиня, співзасновниця Школи порозуміння з тваринами «Pets&People», 

голова «Association Pets&People Understanding»

У чотири роки Оксану вигнали із зали цирку через істерику, яка вона влаштувала, побачивши вудила та піну на губах коня. З того часу, як згадує сама Оксана, вона почала зважати на те, що може відчувати тварина і власне з того ж моменту і почалася її професійна історія. Так, вже понад 10 років Оксана допомагає людям порозумітися зі своїми собаками та кішками, а також пояснює особливості цих стосунків.
 

«Ані кішки, ані собаки не намагаються нікому помститися і точно не планують захоплювати світ. Так, навіть коли вони гарчать та кусаються, — посміхається Оксана. — Усі вони живуть за принципом Теодора Рузвельта: роби те, що можеш, з тим, що маєш, там, де ти є».
 

«Вже не знаю, чи пес цьому навчив Рузвельта, чи хтось інший, але тим не менше йому вдалося ідеально описати те, як проживає кожну мить свого життя звичайна собака», — зауважує Оксана.

Книжка Оксани Галан «Із ким я живу. Короткий курс для розуміння собаки» допоможе полегшити цей процес для власника собаки. У книжці авторка детально розповість, як формуються рефлекси, на що слід зважати, коли у вашому житті з'являється собака, на які особливості тренувального процесу варто звернути увагу.

Для тих, хто знає, навіщо їм собака, і точно вирішив стати господарем хвостатого, Оксана Галан створила доповнення до книжки: «Щоденник власника щасливого собаки».


Книжки Оксани Галан: 

Комплект книжок «Собаче щастя»

«Із ким я живу. Короткий курс для розуміння собаки»

«Щоденник власника щасливого собаки»

Е-книжка:

«Із ким я живу. Короткий курс для розуміння собаки»

bottom of page