top of page

Катя Бльостка

«матера»
чотирьох синів, блогерка

Вона кохала рідний край, а він її плекав...
Катя народилась і виросла в смт. Гоща Рівненської області. У 2006 році закінчила Гощанську гімназію. Вивчала міжнародний туризм у КНУКІМ. У 2008 році ненадовго сходила заміж, у 2009-му народила першого сина. У 2014 році вдруге вийшла заміж та переїхала в США, де і проживає на сьогоднішній день, під теплим каліфорнійським сонцем, у місті Сан Дієго, також у 2014 році на світ з’являється Гнат, за ним Ілай (2015), а у серпні 2020 року народився Форест.

 

Десь в проміжках між народженням спиногризів Катя починає вести свій блог, в якому ділиться думками про життя, материнство та тонку українську душу, періодично цілуючи всіх в рота.


У книжці «Матера вам не наймичка, або Чому діти це — прекрасно...» Катя розповідає про реальне, живе, неідеальне материнство в умовах сучасності, без зайвого гіпотетичного квоктання та снобізму. Від тесту на вагітність до баталій у садочку, «бо якась скатіна знову заразила Міланку вошами». Про перше купання, перші зуби, перші соплі і перші незручні запитання.
Одним словом, вальяжною ходою проходиться по всіх періодах материнства, намагаючись триматися курсу на збереження здорового глузду та душевної рівноваги. 
Книжка для мам, щоб підтримати й надихнути; майбутніх мам, щоб налаштуватись і знати, чого чекати; бабусь, щоб згадати і пережити знову; і татусів, щоб краще зрозуміти всіх вище перерахованих прекрасних дам.

 

Книжка Каті Бльостки:
«Матера вам не наймичка, або Чому діти це — прекрасно...»


Е-книжка:
«Матера вам не наймичка, або Чому діти це — прекрасно...»

Аудіокнижка: 
«Матера вам не наймичка, або Чому діти це — прекрасно...»

bottom of page